Završna finalna večer 18. HGF-a i proglašenje pobjednika – Vintage Industrial Bar, 27.05.2014.

Četvrta i završna finalna večer 18. HGF demo festivala održat će se u utorak, 27.5.2014. u Vintage Industrial Baru u Zagrebu, a nastupit će pet novih finalista ovogodišnjeg festivala. To su zagrebački akustični rockeri Goatfish (pobjednici izlučne večeri 27.3. u Hard Placeu), alternativi pop rock sastav Hysteria iz Osijeka (pobjednici izlučne večeri 18.3. u osiječkom klubu Epic), zagrebački ska punk bend Kvar (pobjednici izlučne večeri Radio Studenta, 26.4. u klubu Route 66), Breech Deenover, hc metal hip-hoperi iz Labina (pobjednici Gitarijade Pula, 2.5.) te riječka punk rock grupa Krešo i kisele kiše (pobjednici ovogodišnjeg HR demo kluba, Tvornica, 14.5.).

Nakon koncerta će se održati svečano proglašenje pobjednika 18. HGF demo festivala, koji će svirati na velikim koncertima u Zaboku 31.5. (S.A.R.S., Let 3, Gretta, Saša 21, Mangora, Vikend-revolucija, Svikud idijoti…) i Vintage Industrial Baru 3.6. te uz to osvojiti i brojne vrijedne nagrade:

1. Službeno digitalno izdavanje singla i/ili albuma za neku od hrvatskih diskografskih kuća
2. „Kamen temeljac“ u trajno vlasništvo kao sjećanje na velebnu pobjedu
3. Dvogodišnje besplatno članstvo u Hrvatskoj glazbenoj uniji
4. Nastup na rock festivalu „Velika rock eksplozija #7“ u listopadu 2014.
5. Snimanje singla u tonskom studiju Carmen u Oroslavju
6. Snimanje videospota
7. Objavljivanje pjesme na CD kompilaciji “HGF 18 – FINALISTI”
8. Turneja po hrvatskim rock klubovima
9. Godišnje medijsko pokroviteljstvo glazbenog portala Mixer.hr
10. Poklon bon za kupnju glazbene opreme u Mega Muzici

RASPORED FINALA 18. HGF DEMO FESTIVALA:

1. FINALNA VEČER , VINTAGE INDUSTRIAL BAR, ZAGREB, 6.5.2014.
Seven Mouldy Figs – Pobjednici izlučne večeri, 6.3.2014. HARD PLACE, ZAGREB
Officer Down – Pobjednici izlučne večeri, 7.3.2014. KLUB, RIJEKA
Soul Radio – Pobjednici izlučne večeri, 15.3.2014. MALA SCENA, KARLOVAC
Abnor Malan – Pobjednici Demo festivala ZAPREŠIĆ
Sabria – Pobjednici izlučne večeri, 29.3.2014. ZCUK REGENERATOR, ZABOK

2. FINALNA VEČER , VINTAGE INDUSTRIAL BAR, ZAGREB, 13.5.2014.
Altra – Pobjednici izlučne večeri,13.3.2014. HARD PLACE, ZAGREB
Elyn Porter – Pobjednici Festival labinskih bendova, LABIN
Gunslinger’s Bride – Pobjednici izlučne večeri, 23.3.2014. MKC ŽUPANJA
Helika – Pobjednici izlučne večeri, 12. i 26.3.2014. PODROOM, ČAKOVEC
Udav – Pobjednici izlučne večeri, 28.3.2014. MAGNUS, PAZIN
Ministarstvo napada – Pobjednici izlučne večeri, 3.4.2014. ZCUK REGENERATOR, ZABOK

3. FINALNA VEČER , VINTAGE INDUSTRIAL BAR, ZAGREB, 20.5.2014.
F5 – Pobjednici izlučne večeri, 20.3.2014. HARD PLACE, ZAGREB
Scarlet Notes – Pobjednici izlučne večeri, 3.4.2014. AZIMUT, ŠIBENIK
Rolin Humes – Pobjednici izlučnih večeri, 11. i 12.4.2014. SKWHAT, SISAK
Film Noir – Pobjednici izlučnih večeri, 29. i 30.4.2014. KOCKA, SPLIT
Posebni gosti: SEBASTIAN DOE (Zagreb)

4. FINALNA VEČER , VINTAGE INDUSTRIAL BAR, ZAGREB, 27.05.2014.
Goatfish – Pobjednici izlučne večeri, 27.3.2014. HARD PLACE, ZAGREB
Hysteria – Pobjednici izlučne večeri, 18.4.2014. EPIC, OSIJEK
Kvar – Pobjednici HGF Radio student izlučne večeri, 26.4.2014. ROUTE 66, ZAGREB
Breech Deenover – Pobjednici Gitarijade Pula, 2.5.2014. PULA
Krešo i kisele kiše – Pobjednici HR demo KLUBA, 14.5.2014. TVORNICA

Treći svijet foot
Bez sluha foot
soundgardina foot
classics foot
Sound Report foot
drumtidam foot
terapija_FOOT